Reklam

Thor: The Dark World

Thor: The Dark World APK için Android

  • Ücretsiz
  • Türkçe dilinde
  • Version: 1.2.2a

Destansı bir maceraya Thor'un rolünü oyna

Thor: Karanlık Dünya aynı isimli filmin resmi aksiyon / macera oyunu.

Bir görevde bir kahraman

Thor: The Dark World , Nord Dünyasında nordic süper kahramanın kontrolünü, Nine Worlds aracılığıyla, filmin arsasını çok gevşek bir şekilde takip ederek yerleştirir. Senin görevin, kötü Malekitch'in düşman güçlerini yenmek için Asgard'ın en iyi savaşçıları ile güçlerini birleştirmek.
\ n

Thor’da 90’tan fazla misyon var : Karanlık Dünya, farklı dünyalara yayıldı. Oyunun fikri, tüm dünyalar boyunca yolunuzu karalamak ve yedi farklı türde Asgardian savaşının yardımıyla tüm kötü adamları öldürmek.

Senin daha da şiddetli düşmanları fethetmek için size güçlü, sihirli ve silah geliştirmek, yol boyunca kendinizi ve savaşçı müttefikleri yükseltmek gerekir. Bu oyundaki başarılar veya uygulama içi satın almalar yoluyla yapılır. Oyuna devam edebilmeniz için doğru müttefikleri çağırmak için kullanılan 'Uru' almanız ya da kazanmanız gerekir.

Yeni silahların yükseltilmesi ve elde edilmesi için kullanılan diğer para birimleri, ISO-008 ve Runes'tır. Bunlar genellikle oyun oynayarak elde edilebilir, böylece geri dönüp tekrar güçlü yanlarınızı geliştirmek için seviyeleri tekrar oynatabilirsiniz, bu 'taşlama' oyunun tekrarlanan doğası nedeniyle hızla sıkıcı hale gelir.

Dokunma gücü

Thor: Karanlık Dünya, Diablo'nun kullandığı gibi, harekete geçme kontrol sistemi lehine geleneksel oyun çubuğu hareketini bırakıyor. Sadece Thor'un hareket etmesini istediğin ekrana dokunmalısın, o da o yönde ilerleyecek.

Saldırılar ağırlıklı olarak dokunmatik jestler kullanılarak gerçekleştirilir. Örneğin, düzenli bir saldırı gerçekleştirmek için bir düşmana dokunursanız, ekranda kötü adamlara ve kırılabilir nesnelere ateş etmek için iki parmağınızı kaydırın ya da bir yıldırım saldırısı yapmak için bir şimşek çaktı. Asgardian müttefiklerini çağırıp ekrandaki aksiyon butonları ile özel saldırılar gerçekleştirebilirsiniz.


Blockbuster grafikleri

Thor: The Dark World, Gameloft'un Iron Man 3, The Dark Knight Rises ve The Amazing Spider-Man gibi diğer birçok süper kahraman film kravatları kadar iyi görünüyor . Cömert 3D grafikler ve harika arka planlar onu gerçek bir Hollywood hissi veriyor.

Thor'un soundtrack'i : Karanlık Dünya uygun bir şekilde yönlendiriliyor ve oyundaki ses oldukça iyi.

Karar

Thor: Karanlık Dünya, yukarıdan aşağı macera oyunlarının kalabalık pazarına çok az özgünlük getiriyor. Thor taraftarları, diğer karakterlerle birlikte savaşabildiğiniz akışkan yolu beğenecekler, ancak diğerleri, tekrarlanan oyun ve 'serbest oyun' biçimindeki tuzaklardan dolayı hayal kırıklığına uğrayacaklar.

AVANTAJLAR

  • Mükemmel 3D grafikler
  • Diğer savaşçıların çağrılması iyi uygulandı
  • Gerçekleştirilecek birçok görev
  • Kilit açmak / satın almak için birçok karakter ve yükseltmeler

DEZAVANTAJLAR

  • Tekrarlı oyun
  • Çok orijinal değil
  • İlerleme seviyeleri taşlamadan veya ödeme yapmadan çok sınırlıdır.

Reklam

android için Aksiyon en fazla indirilenler

Reklam

Thor: The Dark World

İndir

Thor: The Dark World 1.2.2a Android için

Reklam

Thor: The Dark World hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Thor: The Dark World denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Thor: The Dark World için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

Reklam

×